fbpx

BLOG

ZDROWY LIFTING BEZ SKALPELA

W czasach kiedy stres i niepewność towarzyszą nam niemalże codziennie trudno o utrzymanie dobrej kondycji skóry, twarzy czy dekoltu. Mimo trudnej sytuacji- trend na bycie młodym nie mija. Co więcej, coraz bardziej staramy się dbać o nasze zdrowie, wygląd i komfort psychiczny. Niestety z biegiem lat i stresu oksydacyjnego skóra traci na jędrności, pojawiają się wcześniej niewidoczne zmarszczki, a twarz sprawia wrażenie zmęczonej. W celu zapobiegania tym oznakom, warto zadbać o siebie od środka. Ważna jest odpowiednia suplementacja, zdrowe odżywianie, ruch, jak również odpowiednia pielęgnacja.

Germaine de Capuccini stworzyło linię TIMEXPERT LIFT(IN), która zarówno w przypadku pielęgnacji domowej, jak i rytuału relaksacyjnego w zabiegu profesjonalnym, skupia się na trzech bardzo ważnych aspektach: uniesieniu, wypełnieniu i poprawie napięcia skóry. Zupełnie jak w zabiegu chirurgicznym, ale bez okresu rekonwalescencji, bez ryzyka, ale przede wszystkim jest to działanie poprzez odżywienie i poprawę struktury tkanek. TIMEXPERT LIFT(IN) to pielęgnacja przeciwstarzeniowa mająca na celu „odbudowę” struktury podporowej skóry, poprawę objętości i ponownego zdefiniowania konturów twarzy. Bez bólu, a z przyjemnością.

Co więc sprawia, że TIMEXPERT LIFT(IN) jest tak przełomowy? Sekretem linii jest koncepcja działania od wewnątrz oraz innowacyjna substancja V-Matrix. Jest to wysokowydajny kompleks składników aktywnych, który wspomaga syntezę i organizację włókien podporowych i elastycznych. Dodatkowo, linia wzbogacona jest o kompleks glukozy i wapnia, który z kolei zwiększa gęstość skóry poprzez stymulację syntezy własnego kwasu hialuronowego.  Daje to fenomenalny i naturalny efekt wypełnienia i nawilżenia skóry.

Linia TIMEXPERT LIFT(IN) to także profesjonalny zabieg wzbogacony o wyjątkowy rytuał masażu, który łączy w sobie elementy tradycyjnego japońskiego Shiatsu, drenażu limfatyczn ego i technik liftingujących. Może być zastosowany jako zabieg bankietowy lub dla lepszego efektu- jako zabieg powtarzany w serii pięciu zabiegów z odstępem 1-2 tygodni.

Poniżej zdjęcie 65 letniej kobiety 4 tygodnie po rozpoczęciu pielęgnacji.

 Stosując pielęgnację w domu można zastosować również automasaż. W przypadku kremu pod oczy
w zestawie dodatkowo dołączona jest specjalna łyżeczka do aplikacji produktu na okolicę oka.

  Linia TIMEXPERT LIFT(IN) to subtelny efekt liftingu z jednoczesnym działaniem ujędrniającym
i wygładzającym. Do pełnej pielęgnacji stosujemy krem do twarzy o bardzo przyjemnej konsystencji. Produkt oparty jest na technologii ALPHA-GEL, który generuje efekt „drugiej skóry”. Dodatkowo, pielęgnację można wzbogacić o silnie skoncentrowane serum o działaniu przeciwstarzeniowym. Kładąc nacisk na nawilżanie i ujędrnianie skóry szyi i dekoltu, Germaine de Capuccini stworzyło unikalny krem z wyciągiem szarotki alpejskiej dedykowany specjalnie do tej okolicy.