fbpx
O NAS

Germiane de Capuccini to marka stworzona w 1964r. przez wyjątkową kobietę Carmen Vidal, która wychowywana w Algierze obserwowała rytuały pielęgnacyjne kobiet, a dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w Paryżu, stworzyła wyjątkowe produkty kosmetyczne, łączące w sobie siłę natury i naukowe podejście.

Services Img
W służbie piękna

Germaine de Capuccini koncentruje się na urodzie i potrzebach kobiet, podkreślając ich wyjątkowość, niepowtarzalność i wewnętrzne piękno. Dlatego w logo marki pojawił się łabędź , jako symbol doskonałości, piękna, czystości, godności i wdzięku.

Services Img
Wartości

Profesjonalizm, jakość, innowacyjność i integralność to wartości, które stanowią istotę Germaine de Capuccini i pozostają niezmienne od ponad pół wieku.

Services Img
Jakość

Germaine de Capuccini to wysoka jakoś produktów opartych o innowacyjne składniki aktywne otrzymywane w procesach biotechnologicznych. To naturalne i czyste mikrobiologicznie substancje, inspirowane naturalnymi składnikami roślinnymi, spełniające najwyższe standardy jakości.

Services Img
CERTYFIKATY

Germaine de Capuccini wdrożyła i uzyskała certyfikat - Zintegrowanego Systemu Zarządzania (kontrola jakości, ochrona środowiska, przyjazne miejsce pracy), pozwalający zachować najwyższe standardy jakościowe.

ISO 9001 System Zarządzania Jakością, który gwarantuje jakość procesu produkcyjnego Germaine de Capuccini.

 

ISO 14001 System Zarządzania Środowiskowego, który potwierdza zarządzanie produkcją w sposób przyjazny środowisku naturalnemu.

 

ISO 22716 System Zarządzania Produkcją, który potwierdza, że Germaine de Capuccini stosuje Dobrą Praktykę Produkcyjną Kosmetyków.

 

Jest pierwszą firmą w branży profesjonalnej kosmetyki pielęgnacyjnej, zaangażowaną aktywnie w proces redukcji CO2.

 

Posiada Certyfikat CO2 zero (EC-2007/A001), który potwierdza, że firma przestrzega zasad oraz kryteriów dotyczących emisji dwutlenku węgla ustalonych m.in. w Dyrektywie 2003/87/CE