fbpx

BLOG

TOP SHAPE – TWÓJ PLAN NA SMUKŁĄ SYLWETKĘ!

Ostatnie tygodnie ie były łatwe w kontekście dbania o sylwetkę. Wiele z nas nie miało możliwości korzystać z ćwiczeń na salach fitmess, często też nie mogłyśmy oprzeć sie pokusie podjadania,  ograniczyłysmy znacznie naszą aktywność…. i klops! Zrobiło się ciepło, coraz częściej pokazujemy swoje ciało i  zastanawiamy się jak ukryć nadmierne kilogramy i “pomarańczową skórkę”. Jednak może warto spóbowac i  zrobić coś, aby poczuć się lepiej?

Germaine de Capuccini przygotowało kompleksowe rozwiązanie, skoncentrowane na holistycznym podejściu do problemu cellulitu.  Program  to wynik pracy i wykorzystanie wiedzy specjalistów z różnych dziedzin, promujący istotę współdziałania i aktywnego udziału klienta w procesie zmian.

Program obejmuje serię zabiegów profesjonalnych, codzienną pielęgnację  połączoną z automasażem oraz plan dietetyczny i treningowy. To właśnie połączenie jest kluczem do sukcesu i uzyskania maksymalnych efektów, w możliwie najkrótszym czasie.

Najważniejszym elementem programu TOP SHAPE jest pielęgnacja skóry oparta na kilku krokach.
Po pierwsze pobudzenie mikrokrążenia i zapobieganie retencji płynów oraz detoksykacja. Po drugie działanie ukierunkowane na przemodelowanie struktury tkanki podskórnej.  Po trzecie poprawa jakości skóry – nawilżenia, elastyczności i jędrności. Istotnym elementem tych działań jest zwiększona podaż płynów,  wprowadzenie regularnych ćwiczeń fizycznych oraz intensywnego masażu w celu pobudzenia i dotlenienia tkanki. Dwuetapowy zabieg profesjonalny  opiera się na peelingu enzymatycznym połączonym ze skoncentrowanym żelem, zawierającym substancje o działaniu lipolitycznym, pobudzającym mikrocyrkulację i  detoksykacyjnym oraz specjalnym masażu na bazie naturalnego olejku. Kolejnym etapem zabiegu jest wykonanie intensywnego masażu manualnego, naprzemiennie z użyciem specjalnie opracowanych wałków z wypustkami. Podczas masażu wprowadzana jest skoncentrowana mieszanina naturalnych olejków , pozyskiwanych w procesie długotrwałej maceracji roślin w gorącym oleju. W jej skład wchodzą wyciągi z granatów, zielonej kawy, owoców leśnych, pieprzu, wąkroty azjatyckiej, brzozy, orzecha laskowego, moreli i migdałów.  To połączenie substancji aktywnych z intensywnym masażem działa energetyzująco, stymulująco i ujędrniająco.

Niezwykle ważnym elementem programu jest także codzienna pielęgnacja skóry preparatem DEFINE &FIT 24H na bazie ekstraktów roślinnych (ekstrakt z Buxus Sinica, Pimpinella Anisum, Lepidium Meyenii) i wyciągu z  planktonu morskiego oraz wykonywanie codziennego automasażu.

Efekty – redukcja w obwodzie brzucha nawet do 10 cm* po zrealizowaniu pełnego 4 tygodniowego planu, zakładającego 8 sesji profesjonalnych, regularnej pielęgnacji domowej, wdrożeniu zaleceń dietetycznych opracowanych przez specjalistów oraz planu treningowego.

*Test samooceny przeprowadzony na grupie 13 kobiet pomiędzy 34 a 58 po 4 tygodniach realizacji programu Top Shape.