fbpx

BLOG

PIELĘGNACJA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Czy możliwa jest znaczna poprawa wyglądu skóry, szczególnie w zakresie redukcji zmarszczek wyłącznie w warunkach domowych, bez profesjonalnych zabiegów kosmetycznych jedynie w 30 dni? Jeszcze do niedawna wydawało nam się to niemożliwe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych oraz przemyślanej strategii Germaine de Capuccini wprowadza nowy produkt TIMEXPERT RIDES  AGE CURE. To specjalnie opracowana kuracja domowa, stosowana niezależnie od codziennej pielęgnacji, która w krótkim czasie ma znacząco poprawić nasz wygląd. Kompleksowe działanie przeciwstarzeniowe, skoncentrowane jest na redukcji zmarszczek, i zaprogramowane na 30 dni ciągłego stosowania.  To podejście łączy w sobie wyjątkowy zabieg oraz codzienne ćwiczenia mięśni twarzy. Producent podkreśla rolę stymulacji mięśniowej i zaleca wykonywanie regularnych ćwiczeń, tzw.  jogi twarzy według określonego schematu, opracowanego przez specjalistów.

[v ideo width=”1000″ height=”1000″ mp4=”https://germainedecapuccini.pl/wp-content/uploads/2020/06/video-gif-ritual-noche.mp4″ loop=”true” autoplay=”true” preload=”auto”][/video]

Połączenie tych elementów ma na celu przede wszystkim wzmocnienie i ujędrnienie skóry, poprawę jej struktury  i redukcję zmarszczek,   ale także rozluźnienie mięśni twarzy , przeciwdziałanie utrwalaniu się zmarszczek oraz wzmocnienie tkanki mięśniowej i zapobieganie procesowi jej starzenia się.

Innowacyjny zbieg domowy  AGE CURE skomponowany jest według klasycznego schematu Germaine de Capuccini : oczyszczania, złuszczania i biostymulacji. Formuła opracowana z użyciem wysokiej skuteczności peptydów o działaniu „botox – like” w połączeniu z cząsteczkami sygnałowymi, o działaniu stymulującym regenerację skóry.

To dwa wyjątkowe składniki BTX tripeptine o działaniu ukierunkowanym na redukcję zmarszczek mimicznych oraz  Tissulage Tech. ukierunkowana a poprawę architektury skóry  i redukcję zmarszczek statycznych. BTX Tripeptine to synergia działania, doskonale znanych peptydów o udowodnionym działaniu: Pentapeptide -18, Acetyl Hexapeptide – 30 oraz Acetyl Hexapeptide -8. Tissulageg Tech, to z kolei innowacyjne połączenie niskocząsteczkowych peptydów o działaniu wzmacniającym strukturę skóry właściwej poprzez stymulację jej regeneracji oraz stymulującym – aktywacja  fibroblastów i wzrost syntezy składników macierzy.

TIMEXPERT RIDES  AGE CURE. Składa się z trzech uzupełniających się elementów. Podstawą jest codzienne, regularne złuszczanie naskórka przy pomocy serum RENEW zawierającego kwas laktobionowy, fitowy i ferulowy. Ów produkt nie tylko wygładzi powierzchnię skóry, rozjaśni i zadziała antyoksydacyjnie, ale także utoruje drogę substancjom aktywnym aplikowanym w kolejnych krokach, które obejmują aplikację serum i kremu o kompleksowym działaniu przeciwzmarszczkowym. Przez pierwsze 15 dni kuracji należy stosować peptydowe serum NO LINES o działaniu redukującym zmarszczki mimiczne, a następnie przez kolejne 15 dni serum DENSIFY – o niezwykłej mocy regenerującej.  W trakcie trwania kuracji, a także po jej zakończeniu zalecane jest codzienne wykonywanie 12 ćwiczeń mięśni twarzy, według opracowanego schematu dołączonego do zestawu TIMEXPERT RIDES AGE CURE. Skuteczność pielęgnacji  została potwierdzona w badaniu klinicznym na grupie 29 kobiet w wieku 30 – 79 lat w czasie 30 dni.*

EFEKTY PRZED I PO 30 DNIACH KURACJI:

EFEKTY PRZED I PO KURACJI 3 zabiegi profesjonalne w połączeniu komplementarną pielęgnacją domową. Czas trwania – 1 miesiąc. Test wykonany pod nadzorem dermatologa.