fbpx

BLOG

JESIEŃ IDZIE, NIE MA NA TO RADY….

A wraz z nią zmiany w naszej codziennej pielęgnacji skóry. Wiele z nas już dawno zapomniało o urlopie, a po pięknej opaleniźnie nie ma prawie śladu. Niestety to co pozostało to, często szorstka, sucha skóra, nieco głębsze po lecie zmarszczki i o zgrozo przebarwienia! Jak sobie z tym radzić?

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do zaufanego specjalisty ds. pielęgnacji skóry, który fachowym okiem oceni „straty” i wskaże kierunek działań. Germaine de Capuccini w swojej ofercie ma szeroki zakres zabiegów profesjonalnych nawilżających, odbudowujących i wzmacniających skórę. Jesień to idealny czas na wdrożenie serii zabiegów złuszczających, czy mikronakłuwania. Są to techniki biostymulacji , które wykorzystują naturalne mechanizmy naprawcze naszych komórek i pobudzają je do działania. Efektem jest poprawa napięcia, elastyczności, nawilżenia a także rozjaśnienie i redukcja objawów fotostarzenia.

EFEKTY TERAPII PROFESJONALNEJ SYNERGYAGE AOX SYSTEM
*efekty przed i po serii 4 zabiegów.

Ale co w sytuacji, kiedy z powodu obawy o nasze zdrowie, nie zdecydujemy się na wizytę w gabinecie kosmetycznym. Bez obaw!  Germaine de Capuccini ma rozwiązania na każdą okazję!
Jeżeli Twoim głównym zmartwieniem są pogłębiające się zmarszczki, wypróbuj 30 dniową kurację TIMEXPERT RIDES AGE CURE, która łączy w sobie delikatne złuszczanie naskórka z jednoczesnym działaniem stymulującym. To połączenie kompleksów peptydowych o działaniu redukującym zmarszczki , zapobiegającym ich pogłębianiu i poprawiającym strukturę skóry. Produkt składa się z 3 uzupełniających się serum, przeznaczonych do stosowania codziennie na noc. Pierwszy krok to serum RENEW  –  połączenie peelingu kwasowego z enzymatycznym o działaniu wspomagającym odnowę komórkową. Kolejny  krok to serum ONE – przeznaczone do stosowania bezpośrednio  po serum RENEW przez pierwsze 15 dni kuracji, zawierające kompleks peptydowy o działaniu „botox like” oraz serum TWO – przeznaczone do stosowania przez kolejne 15 dni kuracji, oparte głównie  o składnik TISSULAGE TECH , którego głównym zadaniem jest wzmocnienie i ujędrnienie skóry.
Połączenie tych trzech elementów ma na celu przede wszystkim poprawę struktury  skóry i redukcję zmarszczek,  ale także rozluźnienie mięśni twarzy, przeciwdziałanie utrwalaniu się zmarszczek  mimicznych oraz zapobieganie procesowi starzenia się.

EFEKTY TERAPII
3 zabiegi profesjonalne w połączeniu komplementarną pielęgnacją domową. Czas trwania – 1 miesiąc.Test wykonany pod nadzorem dermatologa.

Jeżeli natomiast Twoim problemem jest szorstka, matowa i sucha skóra koniecznie włącz do codziennej pielęgnacji serum HYALURONIC FORCE, którego leciuteńka konsystencja pozwala na zastosowanie w połączeniu z dowolnym produktem pielęgnacyjnym. Serum zawiera trzy formy kwasu hialuronowego o różnym poziomie wnikania i działania na skórę. Z jednej strony tworzy na powierzchni naskórka ochronny film, zapobiegający  utracie wody i dający kosmetyczny efekt wygładzenia, z drugiej zatrzymuje wodę w głębszych warstwach poprawiając metabolizm komórkowy i usprawniając regenerację.